Regeneracja maglownicy

Regeneracja maglownicy

Nasze usługi to klucz do możliwie szybkiego osiągnięcia pełnej sprawności w dobrej cenie. Regeneracja maglownicy polega na poddawaniu kompleksowej obróbce uszkodzonych elementów aby przywrócić im stan użytkowy. W kolejnym etapie składamy zregenerowane części wraz z nowym kompletem uszczelnień, tworząc przekładnię kierowniczą po kompleksowej regeneracji. Każda maglownica po regeneracji jest testowana na stanowisku diagnostycznym.

Objawy uszkodzenia przekładni

Jednym z najczęstszych objawów uszkodzenia przekładni kierowniczej jest wyciek płynu z maglownicy. Co jeszcze może świadczyć o tym, że należy zregenerować maglownicę? Objawów jest wiele: ubytek płynu w zbiorniczku płynu wspomagania, słyszalne stuki na kierownicy, wyczuwalny luz w układzie kierowniczym czy stuki podczas jazdy na wprost.

Bezpieczeństwo naszych Klientów jest najważniejsze

W naszych warsztatach oferujemy naprawę przekładni kierowniczych występujących we wszystkich typach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów. Posiadamy przekładnie kierownicze zregenerowane, co umożliwia nam natychmiastową obsługę. Klient przynosi swoją popsutą przekładnię kierowniczą, a otrzymuje naszą maglownicę po regeneracji, która posiada roczną gwarancję. Naprawa przekładni kierowniczych w firmie Auto-Rege jest możliwa dzięki wykorzystaniu oryginalnych zestawów naprawczych oraz całej gamy części zamiennych. Jest to znacznie tańszy sposób niż zakup nowej przekładni w serwisie. Średnia cena naszych przekładni po regeneracji wynosi jedynie około 13% ceny nowej oryginalnej przekładni. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z długoletnim doświadczeniem w branży.