Naprawa maglownic

Naprawa przekładni kierowniczej jest jednym z najważniejszych punktów naszej oferty

Naprawa maglownicy polega na rozebraniu przekładni i zweryfikowaniu uszkodzeń.
Po takiej wstępnej diagnozie następuje wymiana oraz regeneracja uszkodzonych elementów. Nasza firma pracuje na precyzyjnych i wysokojakościowych urządzeniach. Do regeneracji stosujemy tylko oryginalne podzespoły. Ostatnim etapem jest testowanie maglownicy na stanowisku diagnostycznym.

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Głównym zespołem mechanizmu kierowniczego jest przekładnia. Jej sprawność to podstawowy warunek bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Dlatego nie wolno bagatelizować problemów z układem kierowniczym. Jeśli działa on prawidłowo, to uderzenia spowodowane nierównościami jezdni, nie powinny być odczuwalne oraz kierowanie pojazdem powinno być łatwe, z użyciem małych nakładów sił na kole kierowniczym. Układ kierowniczy jest mechanizmem bardzo wrażliwym i podatnym na uszkodzenia. Jeśli zauważą Państwo wyciek z przekładni kierowniczej, odczują luzy na kole kierownicy lub stuki, proszę zwrócić się do nas. Zdiagnozujemy problem oraz wymienimy przekładnię kierowniczą.

Oferta nakierowana na potrzeby naszych Klientów

Aby maksymalnie obniżyć ceny przekładni po naprawie, oferujemy naszym Klientom zakup naprawionych przekładni przy zwrocie swojej zużytej. Jedynym warunkiem jest to aby stara część nadawała się do ponownej naprawy. 

Taki model działania pozwala nam utrzymywać niskie ceny. Odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów i oferujemy kilka możliwości regeneracji przekładni. Pierwszą z nich jest wysłanie nam swojej przekładni pocztą. My odsyłamy maglownicę już zregenerowaną. Druga możliwość to zakup przekładni na Allegro. Szybko, tanio i wygodnie. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych warsztatów: w Kożuchowie, Wałbrzychu lub Lesznie.