Regeneracja przekładni kierowniczych Wielkopolska

Regeneracja maglownic w województwie Wielkopolskim

Naprawę przekładni kierowniczych w województwie Wielkopolskim prowadzi oddział w Lesznie.

Przekładnia kierownicza to jeden z tych elementów samochodu, bez którego nie da się jeździć. Z założenia wielu producentów powinna być dożywotnia. W praktyce jednak oznacza to, że po przejechaniu kilkuset tysięcy kilometrów, często ulega awarii. Dlatego warto na bieżąco kontrolować jej stan i w przypadku niepokojących objawów działania, zgłosić się do zaufanego mechanika. Może okazać się, że przekładnia kierownicza zwana też maglownicą wymaga wymiany. Jazda z uszkodzoną maglownicą jest nie tylko niekomfortowa, ale i niebezpieczna. W Auto-Rege od wielu lat zajmujemy się wymianą i regeneracją maglownic na terenie województwa wielkopolskiego i w okolicach. Już dziś poznaj naszą ofertę na naprawę maglownic i przekonaj się, że jej wymiana wcale nie musi być sporym wydatkiem.

Szybka regeneracja maglownicy

Nasze usługi to klucz do możliwie szybkiego osiągnięcia pełnej sprawności w dobrej cenie. Regeneracja maglownicy polega ...

Fachowe uszczelnianie maglownic

W ramach naszych usług oferujemy Państwu uszczelnienie maglownicy. Jest ono nieodłącznym elementem regeneracji przekładni kierowniczej...

Naprawa przekładni kierowniczych

Naprawa maglownicy polega na rozebraniu przekładni i zweryfikowaniu uszkodzeń. Po takiej wstępnej diagnozie następuje wymiana...

Jakie są objawy uszkodzonej maglownicy?

Układ kierowniczy to jeden z najważniejszych elementów w samochodzie. Dlatego tak istotne jest stałe monitorowanie jego stanu. Każda usterka powinna być na bieżąco naprawiana i nie powinno się jej lekceważyć. Tym bardziej, gdy mamy do czynienia z maglownicą. Jeśli okaże się, że maglownica jest uszkodzona, nie należy jej naprawy czy wymiany odkładać na później. Problem z pewnością nie rozwiąże się sam. Podróżowanie w Wielkopolskim autem z uszkodzoną przekładnią kierowniczą może zakończyć się naprawdę źle. Odpowiada ona bowiem za prawidłowe połączenie kierownicy i kół pojazdu. Jest ona jakby przedłużeniem rąk kierowcy. Odpowiednie jego ruchy powinny mieć przełożenie na układ kół, skręt czy jazdę na wprost. Dlatego warto zwrócić uwagę na stan maglownicy zanim udasz się w krótszą czy dalszą podróż. Tym bardziej, że objawy uszkodzonej maglownicy możemy rozpoznać samodzielnie.

Jakie sygnalizuje maglownica objawy uszkodzenia? Jednym z najczęstszych symptomów uszkodzenia maglownicy jest wyciek płynu z maglownicy. Poza tym także ubytek płynu wspomagania, słyszalne metaliczne stuki na kierownicy, luzy na kierownicy, trzaski, opór i drgania kierownicy, awaria układu wspomagania kierownicy oraz problem podczas jazdy na wprost. Te objawy jak widać są dość charakterystyczne i każdy doświadczony kierowca szybko je wyłapie. Jednak to nie oznacza, że należy sprawę pozostawić bez działania. Nic nie naprawi się samo. Te objawy oznaczają, że jak najszybciej należy odwiedzić nasz warsztat samochodowy. Nie polecamy także samodzielnej wymiany maglownicy. Może to bowiem skończyć się zdecydowanie większym wydatkiem niż sama wymiana czy naprawa maglownicy. Tylko profesjonalna naprawa przekładni daje gwarancję, że samochód będzie jak nowy.

Regeneracja przekładni kierowniczych Wielkoposlkie

Nie zawsze awaria przekładni kierowniczej musi oznaczać konieczność wymiany jej na nowa. Maglownica jest takim podzespołem, podczas którego wymiany mamy kilka innych opcji. Możemy oczywiście zawsze kupić nową. Jednak warto liczyć się ze sporym kosztem tego rodzaju inwestycji. Wymiana maglownicy na nową jest właściwie konieczna jedynie w przypadku pęknięcia jej obudowy. Jeśli nic takiego się nie stało, warto rozważyć inne możliwości. Jedną z nich jest zakup używanej maglownicy. Jednak nigdy nie mamy pewności czy jej stan jest dobry, a gwarancja na nią jest jedynie rozruchowa. Może to w praktyce oznaczać niepotrzebne wydane pieniądze i mnóstwo nerwów. Dlatego najlepszym sposobem na wymianę uszkodzonej maglownicy jest jej wymiana na zregenerowaną. Na czym to polega?
Regeneracja maglownicy polega na dokonaniu jej przeglądu i serwisu. Nasi doświadczeni mechanicy z Auto-Rege demontują każdą część przekładni i poddają ją szczegółowej diagnostyce. Dzięki temu szybko można rozpoznać która część uległa awarii i podjąć decyzję co do dalszych kroków. Najczęściej polegają one na wymianie elementu na zregenerowany. Mimo, iż montaż i demontaż maglownicy może wydawać się prosta czynnością, warto zaufać profesjonalistom z naszego warsztatu w Wielkopolsce. Diagnostyką i naprawą przekładni kierowniczych zajmujemy się od wielu lat. Ogromne doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze sprawia, że wymiana i naprawa maglownicy odbędzie się sprawnie i na czas.

SPRAWDŹ

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zakupiona maglownica śmiga bez żadnych problemów. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym oraz jasne zasady. Godni polecenia.”
5/5
Maglownica naprawiona szybko i konkretnie. Polecam serdecznie. Super.”
5/5
Bardzo Profesjonalna i szybka obsługa, zregenerowana przekładnia do MLa w163 była na stanie. Żadnych problemów, ze zwrotem kaucji. Polecam :)”
5/5
Regenerowałem u Panów maglownicę od busa, już ponad 120 tys km za mną i żadnych problemów, samochód mam od nowości i nie widzę żadnej różnicy względem tego co wyjechało kiedyś z fabryki. Pełen profesjonalizm, polecam!”
5/5

Robota wykonana profesjonalnie, kompetentna i miła obsługa, a co najważniejsze szybko otrzymałam sprawną część co w naszym biznesie jest bardzo ważne aby flota pojazdów była w ciągłym ruchu i na siebie zarabiała. Na pewno jeszcze nie raz jak zajdzie potrzeba skorzystam z ich usług. Jestem naprawdę zadowolona.”

5/5

Maglownice regeneracja Wielkopolskie

Konieczna jest wymiana maglownicy? Rozważ więc jej wymianę na zregenerowaną. To naprawdę się opłaca. Koszt zakupu nowej to wydatek rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych. Tymczasem cena naszych zregenerowanych maglownic to jedynie 13% ceny nowej oryginalnej przekładni. Łatwo policzyć, że to naprawdę jest korzystne rozwiązanie, bo cena regeneracji maglownicy to realnie koszt kilkuset złotych. Dysponujemy zespołem specjalistów, którzy na przekładniach kierowniczych znają się jak nikt inny. Od lat zajmujemy się profesjonalną regeneracją przekładni w samochodach osobowych, dostawczych czy autobusach. Wszystkie kupione u nas maglownice po regeneracji objęte są 12 miesięczną gwarancją, którą na Państwa życzenie możemy wydłużyć aż do 24 miesięcy. Zapewniamy także profesjonalny montaż, dzięki czemu nasi Klienci mają gwarancję bezpieczeństwa i komfortowej jazdy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi mechanikami w Wielkopolsce!