PHUP AUTO-REGE

Nasza historia

Firma PHUP AUTO-REGE Regeneracja Przekładni Kierowniczych powstała w 1998 roku w Kożuchowie. Regeneracja przekładni kierowniczych (maglownic) jest od początku naszą główną usługą.
Liczne grono zadowolonych Klientów oraz bogate doświadczenie umożliwiły nam otworzenie następnych oddziałów – w Wałbrzychu, Lesznie, Gorzowie Wielkopolskim, Gdańsku oraz Zielonej Górze.

Pod względem jakości oferujemy naszym Klientom najlepsze produkty. Zajmujemy się naprawą przekładni w Kożuchowie, Wałbrzychu i Lesznie. Naprawiamy przekładnie w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusach. Posiadamy niezbędny park maszyn do wykonywania takich usług.

Bogate doświadczenie gwarancją jakości przekładni kierowniczych

Każda maglownica naprawiona przez nas jest sprawdzona na stanowisku diagnostycznym. Dysponujemy szerokim wyborem rozmaitych przekładni kierowniczych, z których pochodzi kilka tysięcy rdzeni, wykorzystywanych w procesie regeneracji.
Chcemy możliwie szybko i dobrze obsłużyć naszych Klientów, dlatego magazynujemy zregenerowane przekładnie. Klient może przyjść do nas z popsutą maglownicą, a w zamian otrzyma maglownicę po regeneracji, na którą otrzyma roczną gwarancję.

Dzięki tej formie sprzedaży, regeneracja przekładni kierowniczych Wałbrzych umożliwia też zminimalizowanie czasu, jeśli chodzi o sprzedaż wysyłkową. Klient nie musi nam wysyłać swojej przekładni kierowniczej do regeneracji, my wysyłamy pierwsi maglownicę, a on po wymianie wysyła swoją starą przekładnię.

Jak przebiega naprawa i regeneracja maglownic

Jak zachowujemy najwyższą jakość przekładni kierowniczych PHUP AUTO-REGE

Maglownice regenerowane w AUTO-REGE zachowują swoją najwyższą jakość dzięki wykorzystaniu oryginalnych zestawów naprawczych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z długoletnim doświadczeniem w branży.
Układy kierownicze to niezwykle wrażliwy mechanizm – szczególnie podatny na pomyłki w trakcie montażu. Dlatego profesjonalny serwis i wysokiej jakości części zamienne są niezwykle ważne. Jako firma staramy się dostarczać nie tylko kolumny kierownicze zregenerowane – w naszych warsztatach oferujemy także części nowe, od sprawdzonych producentów. 

Maglownice regenerowane najczęściej proponujemy tym Klientom, którym zależy na możliwie szybkim wykonaniu zlecenia. Skracamy czas usługi, wysyłając do Klientów przekładnie kierownicze regenerowane, w czasie gdy oni dostarczają nam zepsute podzespoły do regeneracji. Najczęściej regenerujemy przekładnie kierownicze w samochodach z grupy Volkswagen, Opel, Ford, Mercedes, Audi i BMW.

Objawy uszkodzenia to wycieki z przekładni kierowniczej oraz charakterystyczne luzy odczuwane na kole kierownicy bądź stuki. Bardzo częstą przyczyną niedomagania układu kierowniczego jest bardzo skorodowana listwa. Bywają przypadki, że regeneracja maglownicy jest niemożliwa, bo stara listwa zębata nie nadaje się do regeneracji – konieczna jest wymiana listwy zębatej. Naprawa układu kierowniczego może być konieczna, ponieważ występują uszkodzenia w komorze dystrybucyjnej przekładni, rozdzielającej płyn na sekcje. Typowe objawy, to zanik wspomagania w jedną, w dwie strony lub znaczne jego osłabienie. 

Regeneracja maglownic ze wspomaganiem hydraulicznym do autobusów, samochodów ciężarowych, dostawczych i innych pojazdów użytkowych oraz przekładnie ze wspomaganiem hydraulicznym do samochodów osobowych (układy listwowe i ślimakowe), wykonywana jest w naszej firmie na precyzyjnych, wysokojakościowych urządzeniach. Naprawy kolumn kierowniczych wykonywane są wyłącznie z użyciem oryginalnych części dostarczanych nam przez producentów przekładni.

Objawy uszkodzenia