Oddział Leszno

Regeneracja maglownic Leszno

Samochód to dziś podstawowy środek transportu. Dlatego tak istotne jest, aby był sprawny i zawsze bezpiecznie dowiózł nas do celu. Bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów pojazdu jest przekładnia kierownicza. Bez niej możemy zapomnieć o bezpieczeństwie na drodze nie tylko w Lesznie, ale gdziekolwiek jesteśmy. Jeśli masz problem i chcesz sprawdzić czy maglownica w Twoim aucie działa poprawnie, lub już wiesz, że wymaga naprawy, doskonale trafiłeś. W Auto – Rege zajmujemy się profesjonalną regeneracją maglownic w Lesznie i okolicach! Nasze doświadczenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że na regeneracji przekładni kierowniczych znamy się jak mało kto. Regeneracja maglownic Leszno to nasza specjalność. Nasi specjaliści pomogą Państwu zdiagnozować problem i szybko go usunąć. Oto jak działamy w Lesznie i okolicach.

Szybka regeneracja maglownicy

Nasze usługi to klucz do możliwie szybkiego osiągnięcia pełnej sprawności w dobrej cenie. Regeneracja maglownicy polega ...

Fachowe uszczelnianie maglownic

W ramach naszych usług oferujemy Państwu uszczelnienie maglownicy. Jest ono nieodłącznym elementem regeneracji przekładni kierowniczej...

Naprawa przekładni kierowniczych

Naprawa maglownicy polega na rozebraniu przekładni i zweryfikowaniu uszkodzeń. Po takiej wstępnej diagnozie następuje wymiana...

Montaż przekładni kierowniczych Leszno

Nasza szeroka oferta regeneracji maglownic w Lesznie obejmuje także demontaż uszkodzonej i montaż sprawnej przekładni kierowniczej. Dzięki temu macie Państwo możliwość rozwiązania problemu w układem kierowniczym sprawnie, szybko i profesjonalnie. Wymiana maglownic w Lesznie jest nasza specjalnością. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie oraz doskonale przygotowany personel sprawia, że jesteśmy liderem na rynku wymiany maglownic i ich regeneracji. Dzięki specjalistycznemu zapleczu, profesjonalnemu podejściu do klienta, nasi mechanicy są znani i cenieni za dokładność, precyzję i rzetelność wymiany.

Regeneracja i montaż maglownic Leszno – liczy się bezpieczeństwo

Uszkodzona przekładnia kierownicza to jedna z najpoważniejszych usterek, który może zdarzyć się w każdym samochodzie. Dlatego z naprawą nie należy zwlekać. Awaria tak poważnej części, jaką jest maglownica stwarza potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa i praktycznie uniemożliwia prawidłowe korzystanie z pojazdu. Tylko szybka naprawa może ograniczyć dalsze koszty do niezbędnego minimum.

Jeśli potrzebujecie Państwo wymiany, regeneracji i montażu maglownicy w Lesznie i okolicach, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi doświadczeni specjaliści zdiagnozują problem i zaproponują najlepsze rozwiązanie dla Państwa samochodu. Regeneracja i montaż maglownic są nasza specjalnością. Zaufało nam wielu klientów, których nie zawiedliśmy, Doskonale wiemy jak wrażliwym mechanizmem jest układ kierowniczy, który jest szczególnie podatny na błędy w montażu. Dlatego w naszym warsztacie zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy specjalistów, których wieloletnie doświadczenie oraz tysiące przeprowadzonych montaży potwierdza profesjonalizm i wszechstronną wiedzę praktyczną w tym zakresie. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty!

Jakie są objawy uszkodzonej maglownicy?

Masz problem z przekładnią kierowniczą i nie wiesz, jak temu zaradzić? Jakie są objawy uszkodzonej maglownicy? Czy zawsze potrzebna jest pomoc mechanika samochodowego? To jeden z najczęściej zadawanych przez klientów naszego oddziału w Lesznie pytań. Odpowiedź na nie jest tylko jedna. Tak, uszkodzona maglownica to poważny problem i równie poważnie należy go potraktować. Dzięki przekładni kierowniczej zwanej potocznie maglownicą możliwe jest przełożenie ruchów kierownicą na płynny skręt kół. Kierowca odbiera to jako współdziałanie wszystkich mechanizmów układu kierowniczego. Jeśli którykolwiek z tych elementów nie działa poprawnie, płynna jazda samochodem jest niemożliwa. Co równie ważne, uszkodzona maglownica stwarza poważne zagrożenie naszego bezpieczeństwa na drodze. Jak rozpoznać objawy uszkodzonej maglownicy?

Wstępną diagnozę można zrobić samodzielnie. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na stan osłon gumowych łączeń z drążkami kierowniczymi. Na skutek uszkodzeń mechanicznych może dojść do przerwania elementów gumowych i przedostania się wody oraz zanieczyszczeń. Skutkiem tego jest osłabienie smarowania i rozwoju korozji, a w konsekwencji degradacja i uszkodzenie elementów metalowych urządzenia. Innym, równie częstym objawem uszkodzenia maglownicy jest wyciek płynu z maglownicy. Jak rozpoznać, że konieczna jest naprawa maglownicy lub jej regeneracja? Objawów jest wiele. Jednym z nich jest ubytek płynu w zbiorniczku płynu wspomagania, słyszalne stuki w kierownicy, wyczuwalny luz w układzie kierowniczym czy chociażby stuki podczas jazdy na wprost. Wszystko to oznacza, że konieczna jest naprawa maglownicy. Nie należy tego problemu bagatelizować, bowiem skutki zaniedbania mogą pociągnąć za sobą znaczące nakłady finansowe. Nie można jednak naprawy maglownic wykonywać na własną rękę lub w przypadkowym warsztacie samochodowym w Lesznie. Taką naprawę należy zlecić wyłącznie doświadczonym specjalistom.

Maglownice regeneracja Leszno to nasza specjalność

Specjalizujemy się w regeneracji maglownic we wszelkich typach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych jak również autobusów. Doskonale znamy się na naprawie przekładni kierowniczych i ich regeneracji. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam prawidłowo ocenić stan przekładni kierowniczej oraz podjąć prawidłowe działania w zakresie jego naprawy lub wymiany. W naszym oddziale w Leszno oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie diagnostyki i naprawy przekładni kierowniczych. Nasi doświadczeni specjaliści błyskawicznie zlokalizują problem i zaoferują najkorzystniejsze jego rozwiązanie.  Często okazuje się, że stan starej maglownicy nie pozwala na jej dalszą eksploatację i w takiej sytuacji konieczna jest jej wymiana. Objawy uszkodzonej maglownicy możecie Państwo samodzielnie zaobserwować, jednak wymianę lub naprawę należy powierzyć najlepszym specjalistom z naszej firmy. Tylko wówczas macie Państwo gwarancję, że wszystkie elementy zostały poprawnie zamontowane, a koszt związany z wymianą lub naprawą był naprawdę konieczny.

Naprawa maglownic lub wymiana na nową w Lesznie

Często maglownica objawy uszkodzenia sygnalizuje dużo wcześniej niż podjęte przez nas działania. Często jednak okazuje się, że na działania zapobiegające i prewencję w tym zakresie jest już za późno. Wówczas pozostaje tylko jedna opcja, czyli wymiana lub naprawa maglownicy. Która z tych opcji jest lepsza? W tym zakresie warto podjąć rozsądną decyzję, bowiem może okazać się to bardzo kosztowną inwestycją. Bez wątpienia naprawa maglownic jest tańszą opcją niż zakup fabrycznie nowej przekładni kierowniczej. Tym bardziej, że ceny logowanych części producentów mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Dlatego wielu klientów decyduje się na regenerację maglownicy. Jaka jest cena regeneracji maglownicy? Zdecydowanie niższa niż zakup nowej. Ceny regeneracji maglownic to zwykle koszt kilkuset złotych. Ostateczna kwota zależy bowiem od wielu czynników i indywidualnej wyceny.

Regeneracja maglownicy Leszno – bezpieczeństwo ponad wszystko

Z naprawą przekładni kierowniczej nie warto zwlekać. Poprawne działanie maglownicy to Państwa bezpieczeństwo w podróży. Dlatego zapraszamy do naszych warsztatów, w których oferujemy naszym Klientom wymianę zepsutej maglownicy na zregenerowaną. Zapewniamy błyskawiczna wymianę uszkodzonej części na zregenerowaną, która posiada roczną gwarancję użytkowania. Naprawa przekładni kierowniczych jest naszą pasją i specjalnością. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz możliwościom technicznym naprawa maglownic w naszym warsztacie jest szybka i profesjonalna. Regeneracja maglownicy to zdecydowanie tańsza alternatywa niż zakup nowej. Ceny dostępnych u nas zregenerowanych maglownic oscylują w granicach 13% ceny zakupu oryginalnej przekładni, co sprawia, że nasza oferta jest doskonałą propozycją dla naszych klientów. Już dziś zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od przekładni kierowniczych! Zapewniamy pełen pakiet usług i profesjonalną obsługę naszych pracowników!

SPRAWDŹ

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zakupiona maglownica śmiga bez żadnych problemów. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym oraz jasne zasady. Godni polecenia.”
5/5
Maglownica naprawiona szybko i konkretnie. Polecam serdecznie. Super.”
5/5
Bardzo Profesjonalna i szybka obsługa, zregenerowana przekładnia do MLa w163 była na stanie. Żadnych problemów, ze zwrotem kaucji. Polecam :)”
5/5
Regenerowałem u Panów maglownicę od busa, już ponad 120 tys km za mną i żadnych problemów, samochód mam od nowości i nie widzę żadnej różnicy względem tego co wyjechało kiedyś z fabryki. Pełen profesjonalizm, polecam!”
5/5

Robota wykonana profesjonalnie, kompetentna i miła obsługa, a co najważniejsze szybko otrzymałam sprawną część co w naszym biznesie jest bardzo ważne aby flota pojazdów była w ciągłym ruchu i na siebie zarabiała. Na pewno jeszcze nie raz jak zajdzie potrzeba skorzystam z ich usług. Jestem naprawdę zadowolona.”

5/5